,

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی | خرید عمده آن به قیمت ارزان

به منظور اطلاع از لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی ، ابتدا باید بدانیم لوله پلی اتیلن چیست و چه مزایا و ویژگی هایی نسبت به سایر لوله ها دارد و اینکه قابلیت فشار قوی بودن آن به چه معناست.

پلی اتیلن یکی از مواد تولید شده از گاز اتیلن می باشد که توسط فرآیندی به نام پلیمریزاسیون سنتز می شود و به تبع لوله پلی اتیلن، لوله ای است که از این جنس ساخته شده و همین مواد است که به آن مزیت ها و خواص خاصی می بخشد.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی بر روی سایت ها و نمایندگی های فروش این محصول موجود می باشد و می توانید با مراجعه به آنها، از قیمت های این محصول اطلاع پیدا کنید، اما به دلیل نوسانات قیمت پیشنهاد می شود با مجموعه ما در تماس باشید.

قیمت این محصول به نوع ماده اولیه، کیفیت تولید، اندازه لوله، قطر و ضخامت آن بستگی دارد.

برای تهیه این محصول با قیمت مناسب، بهتر است به خرید عمده آن از مراکز فروش اقدام کنید تا آنها این نمونه را به ارزان ترین قیمت در اختیار شما قرار دهند.

لیست قیمت فروش لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی، لوله ای است که برای انتقال آب و فاضلاب به کار می رود.

این لوله ها تحت فشار کاری بالا کار می کنند و در سیستم های آبرسانی شامل انتقال آب شرب شهری و روستایی و انتقال فاضلاب شهری و صنعتی کاربرد دارند.

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی ، به پارامترهای مختلفی بستگی دارد که به برخی از آنها اشاره می کنیم.

  • استاندارد بودن لوله
  • خلوص مواد اولیه
  • نوع مواد اولیه 
  • هزینه حمل و نقل 

لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی ، نیمه قوی و معمولی معمولا ثابت نمی ماند و به عواملی مانند نوسانات بازار و قیمت مواد اولیه بستگی دارد.

خرید عمده انواع لوله پلی اتیلن به قیمت ارزان

انواع لوله پلی اتیلن در ظاهر به دو نوع لوله های تک جداره و لوله های دو جداره تقسیم می شود.

لوله پلی اتیلن تک جداره که همان لوله های فشار قوی هستند، برای انتقال سیالات مجاز استفاده می شوند. ازین لوله ها برای آبیاری قطره ای در کشاورزی و آبیاری تحت فشار در باغات استفاده می شود.

لوله های پلی اتیلن دوجداره جهت انتقال فاضلاب و سیالات بدون فشار داخلی ساخته شده است. این لوله ها تحمل فشار خارجی بسیار بالایی دارند.

برای خرید لوله پلی اتیلن عمده می توانید آن را از بازارهای لوله پلی اتیلن، مراکز فروش و نمایندگی ها و سایت های فروشنده این محصول به قیمت ارزان تهیه کنید.

مشخصات لوله پلی اتیلن فشار قوی در سایزهای مختلف

لوله های پلی اتیلن فشار قوی در سایزهای مختلف تولید می شوند که هر کدام کاربرد متفاوتی دارند.

برای نمونه لوله پلی اتیلن سایز ۷۵ که عمدتا به عنوان لوله فرعی در آبیاری و انتقال آب در زمین های کشاورزی و آبیاری گلخانه ها مورد استفاده قرار میگیرد.

این سایز لوله قابلیت سازگاری ۱۰۰ درصد با تمامی اتصالات دارد. فروش لوله پلی اتیلن ۷۵ با توجه به کاربرد آن در کشاورزی، زیاد بوده و می توان آن را از مراکز فروش تهیه کرد.

نوع دیگر لوله پلی اتیلن فشار قوی، لوله سایز ۶۳ می باشد. این محصول از پرمصرف ترین سایزهای لوله پلی اتیلنی است.

ازین لوله جهت فاضلاب داخل ساختمان، برای غلاف کابل های برق و مخابرات و کشاورزی و پروژه های ساختمانی نیز استفاده می شود.

قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳ به نوع مواد اولیه آن و مهر استاندارد که بر روی آن حک شده است، بستگی دارد.

بازرگانی بهترین لوله های پلی اتیلن در کشور

لوله پلی اتیلن با توجه به مزایایش، استفاده فراوانی در کشور نیز دارد.

از مزایای این محصول می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تنوع بسیار زیاد
  • عمر طولانی بیشتر از ۵۰ سال
  • سبکی
  • تحمل فشار و کشش
  • مقاومت در برابر جانوران جونده 
  • قابلیت انعطاف 

با توجه به مزایا و کاربرد این لوله ها کارخانجات بسیاری در کشور به تولید بهترین نوع این محصول مشغول هستند و برترین و باکیفیت ترین لوله های را با گرید A تولید می کنند.

برای پیدا کردن بازرگانی بهترین لوله های پلی اتیلن در کشور و همچنین لیست قیمت لوله پلی اتیلن فشار قوی باید سری به اینترنت و فضای مجازی بزنید تا با نمایندگی های فروش بهترین نوع آن آشنا شوید.