لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا | بزرگترین تولیدی در کشور

لوله پلیکا یا به کفته دیکر لوله upvc که  اولین نوع  آن پلیکا نام  داشت به همین دلیل اکثریت مردم این نوع لوله را بنام پلیکا می شناسند .و نام پلیکا را برای لوله های خاکستری upvc انتخاب کردند و نام پلیکا بر روی این نوع لوله ماند .
این نوع لوله نمی پوسد زنک نمیزند و تمامی خواصی کهمواد upvc را دارد به همین علت به سختی صدمه میبیند و عمر طولانی تری دارد .
لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا را می توان از اینترنت بصورت کامل و دقیق مشاهده کرد.
لوله پلیکا (پولیکا ) با داشتن بالاترین خواص فنی و مکانیکی نیازهای اقتصادی و محیطی مناسبی را در دنیای امروز فراهم می‌نمایند. جدیدترین مدل از خانواده لوله‌های پلیکا ( U-PVC) لوله مورد استفاده برای آب و فاضلاب در سراسر دنیا پوش فیت upvc است که نشت نمی‌کند و به آسانی نصب می‌شود.

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا | بزرگترین تولیدی در کشور

صادرات انواع لوله و اتصالات پلیکا در ایران

صادرات انواع لوله و اتصالات پلیکا در ایران به دلیل مقاوم بودن و دارا بودن لوله و اتصالات پلیکا  به مواد upvc این نوع لوله هارا به کشور های دیکر صادر می شود که در زمینه های سیستم های آّبی سیم کشی زیر زمینی  و خطوط فاضلاب مورد استفاده قرار می کیرد.
صادرات این نوع لوله به کشور های منطقه و فراتر از آن از اهداف بلند مدت تولید کنندکان این نوع لوله می باشد که از همان ابتدا اقدام به تولید محصولات باکیفیت با بالاترین سطح استاندارد نموده اند 

تولید انواع لوله پلیکا با بهترین کیفیت

تولید انواع لوله پلیکا با بهترین کیفیت تولید انواع لوله پلیکا با بهترین کیفیت  تقریبا ۹۰ در صد با مواد upvc  می باشد که در اکثر کارخانه لوله پلیکا  تولید  لوله پلیکا بر پایه همین فرمول می باشد تا لوله ها با بهترین کیفیت تولید می شوند تا مورد استفاده عام مردم قرار کیرد.

مرکز خرید و فروش لوله پلیکا نیمه قوی در تهران

مرکز خرید و فروش لوله پلیکا نیمه قوی در تهران مرکز خرید و فروش لوله پلیکا نمیه قوی در تهران در فروشکاه های بزرک ساختمانی می باشد کیفیت این لوله ها با توجه به ضخامت لوله متفاوت است .
لوله و اتصالات پلیکا در صنعت لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان و سطح شهری کاربردهای بسیار فروانی داشته و فروش بسیار خوبی نیز به همراه داشته است 

تولید کننده بهترین لوله پلیکا در مشهد

تولید کننده بهترین لوله پلیکا در مشهددر کشور تولید کنندکان زیادی در زمینه تولید لوله پلیکا می باشند اما بهترین تولید کننده لوله پلیکا در مشهد بنام خوشنام خراسان  می باشد 
در حال حاضر شرکت خوشنام خراسان یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوله های پلیکا  تک جداره از سایز ۲۰ تا ۸۰۰ میلیمتر جهت مصارف آبرسانی و فاضلابی تحت فشار و از سایز ۱۶ تا ۳۲ میلیمتر جهت آبیاری تحت فشـار و همچنین لوله های پلیکا دوجـداره (کاروگیت) از سایز ۲۰۰ تا ۵۰۰ میلیمتـر در کشـور می باشد و نیز تنها تولید کننده لوله های پلیکا تکجداره تا سایز ۸۰۰ میلیمتر در شرق و شمال شرق ایران است. با توجه به کیفیت، تنوع محصول و توان تولید سالانه ۳۶۰۰۰ تن انواع لوله، امکان صادرات به کشورهایی همچون ترکمنستان، عراق، تاجیکستان و افغانستان فراهم گردیده واین شرکت در زمره مهمترین صادر کنندگان لوله های پلیکا  در کشور قرار گرفته است..

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا در کشور

لیست قیمت لوله و اتصالات پلیکا در کشورلیست قیمت لوله و اتصلات پلیکا در کشور با توجه به ضخامت و کیفیت آن باهم متفاوت است.قیمت لوله پلیکا نیمه قوی قیمت لوله پلیکا معمولی  قیمت لوله پلیکا فشار ضعیف با توجه به مواد خام upvc با نوسانات بسیاری همراه است و روز به روز تغییرات و کاهش قیمت لوله پلیکا  و افزایش قیمت لوله پلیکا را به همراه خواهد داشت  و لوله های که به قیمت لوله پلیکا ارزان در فروشکاه ها موجود می باشد ممکن است دارای  کیفیت مناسبی نباشد
امروزه رشد صنایع مختلف تولیدی سبب شده تنوع انواع محصولات لوله و اتصالات آن در بازارهای امروزی با قیمت های متفاوتی عرضه شوند. همچنین کیفیت این نوع لوله ها هرکدام ممکن است با همان نوع مشابه در تولیدی دیگر فرقی اساسی داشته باشد. به گونه ای که شاید مقدار کیفیت تولیدی الف با کیفیت تولیدی ب اصلا قابل مقایسه نباشد. پارامترهای بسیار زیادی دخیل در این امر هستند.

شرح کالا سایز تعداد در کارتن  قیمت 
لوله پلیکا تک ستاره کلپایکان ۶۳-۳m ندارد ۱۰۹۷۰۰۰
لوله پلیکا تک ستاره کلپایکان ۹۰-۳m ندارد ۱۵۹۱۴۰۰
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید