لوله های آبیاری قطره ای | صادارت آن به کشورهای همسایه

روش هایی مانند آبیاری قطره ای و دیگر روش های آبیاری در کشاورزی از آن جهت حائز اهمیت است که بخش بزرگی از آب استحصالی در مسیر انتقال به مزرعه به روش سنتی تلف می شود و چنانچه این گونه تلفات کاهش یابد، راندمان افزایش می یابد. برای همین در آبیاری قطره ای از لوله های آبیاری قطره ای پلی اتیلن استفاده می شود تا از هدر رفت آب جلو گیری شود.

لوله های آبیاری قطره ای معمولاََ از جنس پلی اتیلن هستند، که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند، جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله نیز به شمار می روند. این لوله ها که با فناوری بالایی در کشور تولید می شوند، و به دلیل کیفیت بالا به کشورهای همسایه صادر می شوند.

صادرات انواع لوله های آبیاری به کشورهای همسایه

همان طور که بیان شد لوله های آبیاری از مهمترین محصولات در صنایع کشاورزی به شمار می روند، صادرات این محصول نیز از جایگاهی خوبی در بین کشورها برخوردار است. صادرات لوله های آبیاری ایران توسط شرکت های تولیدی و نماینده فروش با قیمت مناسب و با کیفیت تضمینی و زیر قیمت بازار، به کشورهای همسایه و اروپایی به صورت روزانه صادر می شود.

لازم به ذکر است، برای خرید لوله های آبیاری می توانید به صورت مستقیم به تولیدی و یا کارخانه، مراجعه کرده و این محصول خرید نمایید، و یا به وب سایت های فروش لوله های آبیاری مراجعه کنید. مراکز خرید و فروش این محصول را می توان در اکثر شهرها به راحتی پیدا کرد.

فروش عمده لوله های آبیاری قطره ای به قیمت ارزان

با توجه به اهمیت عرضه لوله های آبیاری قطره ای در سراسر کشور، و همچنین رونق در خرید و فروش این محصول، فروشندگان زیادی درکشور وجود دارند که این محصول را به صورت عمده در بازار برای مشتریان عرضه می کنند.  فروش عمده لوله های آبیاری قطره ای به صورت مستقیم می تواند هم در هزینه و البته در زمان برای خریداران صرفه جویی خوبی را به همراه داشته باشد.

برندهای زیادی در داخل کشور این محصول را تولید و عرضه می کنند، اما ارزانترین برند این محصول ، مربوط به برندهای ایرانی است، برندهای ایرانی کیفیتی فوق العاده دارد که تقریباََ بیشتر مصرف کنندگان از آن راضی هستند. اگر خریدارع لوله های آبیاری قطره ای به صورت عمده هستید می توانید به نمایندگی این محصول مراجعه کنید.

کارخانجات تولید کننده لوله های آبیاری قطره ای در ایران

کشور ایران با داشتن زمین های کشاورزی فراوان، بازار خوبی برای تولید لوله های آبیاری قطره ای به شمار می رود. تولید کنندگان این محصول با سعی و کوشش می توانند سود خوبی را در این کشور داشته باشند. البته مراکز متعددی برای خرید لوله آبیاری قطره ای در این کشور بزرگ وجود دارند که در این مطلب سعی می کنیم این مراکز را بیان کنیم تا در هنگام خرید شناخت خوبی از این مراکز داشته باشید.

از بزرگترین مرکز تولید لوله های آبیاری قطره ای در ایران می توان، به بازار به کارخانجات و تولیدی های لوله اشاره کرد، و بازار بزرگ صنایع کشاورزی . که روزانه جمعیت زیادی برای خرید این محصول به این مکان ها مراجعه می کنند. این مراکز با داشتن فروشگاه های متعدد امکان خرید آسان واین محصول را نیز برای مشتریان فراهم ساخته است.

بزرگترین بازار لوله های آبیاری در تهران

خوشبختانه در حال حاضر در شهرهای بزرگ کشور مانند تهران استقبال بسیار خوبی از فروش لوله های آبیاری را شاهد هستیم. به همین دلیل مراکز زیادی این محصول را به بازار عرضه می کنند. با توجه به حجم استفاده از این محصول در کشور حاشیه سود خوبی را برای فروشنده لوله های آبیاری پیش بینی می کنیم.

برای خرید لوله آبیاری می توان به بازار های بزرگ صنایع کشاورزی، در اقصی نقاط کشور مراجعه کنید، با قدم گذاشتن با قدم گذاشتن در این بازارها هر مقدار طول لوله آبیاری قطره ای که نیاز دارید، با کمترین قیمت تهیه نماید. البته اگر طرفدار اینترنت باشید می توانید این محصول را به صورت اینترنتی نیز سفارش دهید.