قیمت لوله پی وی سی ۱۱۰ | گروه تولیدی لوله سازان

لوله پی وی سی از جمله لوله هایی به شمار می رود که ساخته شده از پلیمر می باشد. از این نوع لوله در کارهای مختلفی استفاده می شود که می توان به این موارد اشاره کرد: 

 • آبرسانی تحت فشار و فشار قوی 
 • پوشش کابلهای برق و مخابرات 
 • انتقال آب فاضلاب 
 • انتقال پساب 
 • انتقال آب آشامیدنی 
 • و … 

این نوع از لوله دارای مقاومت بسیاری می باشد. از آن به نام لوله پلیکا هم یاد می شود در ایران بیشتر به این نام معروف است. این نوع از لوله مقاومت آن باعث شده تا به سرعت جای خود را در میان مردم باز کند و در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد. 

شرکت های گوناگونی هستند که این نوع از لوله را به بازار عرضه می کنند. قیمت لوله پی وی سی ۱۱۰ و دیگر مدل های آن در بازار متفاوت می باشد. 

قیمت لوله پی وی سی 110 | گروه تولیدی لوله سازان

قیمت لوله پی وی سی فاضلابی با بهترین کیفیت

قیمت لوله پی وی سی فاضلابی با بهترین کیفیت لوله پی وی سی فاضلابی هر کدام شان به فشارهای قوی، متوسط و ضعیف تقسیم بندی می شوند. بر همین اساس و اندازه های آنان است که این نوع از لوله ها قیمت گذاری می گردند. شما می توانید با مراجعه به فروشگاه های مختلف قیمت لوله پلیکا نیمه قوی، قیمت لوله پیوی سی ۱۱۰ فشار متوسط و قیمت لوله پلیکا در انواع گوناگون را به دست آورید. در این فروشگاه قیمت لوله پلیکا معمولی با قیمت لوله پی وی سی آب متفاوت اعلام می شود. 

به چند نمونه از قیمت های لوله های پی وی سی فاضلابی با بهترین کیفیت توجه کنید: 

 • فشار متوسط در اندازه ۱۲۵ با قیمت: ۱۱۴۰۰۰ تومان 
 • فشار ضعیف در اندازه ۲۰۰ با قیمت: ۲۷۶۰۰۰ تومان 
 • فشار قوی در اندازه ۱۱۰ با قیمت: ۱۷۷ تومان 

برای این که از قیمت لوله پی وی سی گلخانه نیز اطلاع حاصل کنید، بهتر است به وبسایت های اینترنتی مراجعه نمایید. 

شرکت های لوله پی وی سی در تهران

شرکت های لوله پی وی سی در تهران شرکت های لوله پی وی سی در تهران، نمایندگی هایی دارند. این شرکت ها انواع مختلفی از لوله ها را عرضه می دارند. 

همچنین شرکت هایی مانند پلی تهران و صنعت غرب هم در این استان فعالیت می کنند و لوله های پی وی سی را به بازار عرضه می دارند. شما می توانید محصولات این شرکت ها را از نمایندگی های و یا بازارهای فروش خریداری کنید. 

این شرکت ها بهترین نوع از لوله پی وی سی را به بازار عرضه می دارند که دارای قیمت ها و سایزهای متفاوتی می باشد. شرکت های تولیدی ضمن عرضه تولیدات خود به بازار فروش انواع لوله، آنان را صادر هم می کنند.

فروش ویژه لوله پلیکا ۱۱۰ میلیمتر فشارقوی توسط مراکز فروش

فروش ویژه لوله پلیکا 110 میلیمتر فشارقوی توسط مراکز فروشفروش ویژه لوله پلیکا ۱۱۰ میلیمتر فشار قوی توسط مراکز فروش عرضه می گردد. 

در شهرهای مختلف مراکزی وجود دارد که در ان انواع لوله ها عرضه می شود که یکی از آن ها همین لوله فشار قوی ۱۱۰ میلی متری می باشد. این نوع از لوله کارایی بالایی دارد در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از این نوع لوله برای انتقال آب، گاز و مواد شیمیای استفاده می کنند. 

می توانید با مراجعه به بازار از فروش ویژه این نوع لوله بهره مند شوید. همچنین وبسایت های اینترنتی هم این نوع از لوله را با قیمت ویژه عرضه می کنند.

مشخصات لوله پی وی سی ۱۱۰ در بازار

مشخصات لوله پی وی سی 110 در بازار لوله پی وی سی ۱۱۰ دربازار در انواع مختلفی عرضه می شود که عبارتند از: 

 1. فشار قوی 
 2. فشار ضعیف 
 3. فشار متوسط 

هر کدام از این لوله ها دارای قیمت ها و خصوصیات خود می باشند. این نوع از لوله ها دارای این مشخصات می باشند: 

 1. کاربردی اند. 
 2. در برابر اسیدها، رطوبت، گاز و غیره مقاوم هستند. 
 3. در انواع گوناگونی تولید می شوند. 
 4. قیمت های نسبتاً مناسبی دارند. 
 5. و … 

می توانید این نوع از لوله را از فروشگاه های حضوری و غیر حضوری خریداری کنید و از آن در کارهای مختلفی نهایت بهره را ببرید. 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید