اتصالات پی وی سی

قیمت فروش انواع اتصالات پی وی سی

امروزه باتوجه به نیاز های بازار های اصلی داخلی و خارجی انواع اتصالات پی وی سی فروخته می شوند.قیمت گذاری و فروش این محصولات به موارد بسیار زیادی بستگی دارند.
محصولات پی وسی و یو پی سی در صنعت لوله کشی و پنجره ها ی دو جداره و عایق گرما و سرما استفاده های فروانی میشود به نحوی که این محصولات امروزه در بازار و در صعنت کاربرد های فراوانی دارند که در ادامه به برسی ان ها می پردازیم.

اتصالات پی وی سی

لوله های پی وی سی

لوله پی وی سی اجسام توخالی هستند که از پلاستیک ساخته شدهاند . معمولا ً برای انتقال مواد مورد استفاده قرار می‌گیرد که می‌تواند مایعات و گازها ( مایعات ) ، slurries ، پودر و توده‌های جامدات کوچک را منتقل کند. همچنین می‌توان از آن برای کاربردهای ساختاری استفاده کرد.
لوله های پپی وی سی برای انتقال آب آشامیدنی ، آب زائد ، مواد شیمیایی ، سیال گرم و مایعات سرد ، مواد غذایی ، مایعات بسیار خالص ، slurries ، گازها ، هوای فشرده و کاربردهای سیستم خلا استفاده می‌شود .
uPVC یک ماده ترموپلاستیک است که از نمک معمولی و سوخت های فسیلی تولید می شود. مواد لوله طولانی ترین رکورد همه مواد پپی وی سی است. اولین لوله های uPVC در دهه ۱۹۳۰ ساخته شد. از دهه ۱۹۵۰، لوله های پی وی سی برای جایگزینی لوله های خورنده فولاد مورد استفاده قرار گرفت و در نتیجه آب آشامیدنی تازه به جمعیت روستایی و بعد از شهری افزایش یافت. لوله های uPVC برای آب آشامیدنی در استاندارد NSF 61 تایید شده و به طور گسترده ای برای خطوط توزیع و انتقال آب در سراسر آمریکای شمالی و در سراسر جهان استفاده می شود. uPVC برای خطوط زهکشی در خانه ها مجاز است و اغلب لوله های فاضلاب بهداشتی استفاده می شود.

اتصالات پی وی سی

انواع اتصالات پی وی سی

اتصالات بخش مهم و جدایی ناپذیر در انواع لوله های هدایت و حفاظت کننده تاسیسات ساختمانی به شمار می ایند.
این اتصالات در زمینه های فروانی کار برد دارد.در تاسیسات ساختمانی از این اتصالات در اتصال لوله های اب ، گاز، سیستم های گرمایش کفی و… استفاده می شود این محصولات علاوه در تاسیسات ساختمانی در تاسیساتذ صنعتی کار بردهای فراوانی دارد.
برخی کاربرد های اتصالات پی وی سی عبارت اند از:

  • در صنعت اب خیز داری
  • در صنعت کشاورزی
  • پروش ماهی
  • در اتصالات لوله های گاز

اتصالات پی وی سی

قیمت گذاری اتصلالات یو پی وی سی

قیمت گذاری این محصولات به موارد و فاکتور های زیادی بستگی دارد برخی از این فاکتورهای موثر در قیمت ها عبارت اند از:

  • کیفیت محصول
  • برند اتصالات
  • مواد استفاده شده در ساخت
  • و…