قیمت روز لوله پلی اتیلن کشاورزی | بازار بزرگ لوله کشاورزی در ایران

قیمت روز لوله پلی اتیلن کشاورزی را می توان با مراجعه به سایت یا وب سایت ها یا تماس با کارخانه تولید کننده ان مطلع شد از جمله قیمت لوله پلی اتیلن ۷۵،لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای،قیمت لوله پلی اتیلن درجه ۲،لیست قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری،قیمت لوله پلی اتیلن ۴ اینچ را با مراجعه به سایت و یا تماس با مراکز تولیداین محصول می توان بدست آورد.

قیمت روز لوله پلی اتیلن کشاورزی | بازار بزرگ لوله کشاورزی در ایران

لیست قیمت لوله پلی اتیلن در سایزهای مختلف

لیست قیمت لوله پلی اتیلن در سایزهای مختلفلیست قیمت لوله پلی اتیلن در سایزهای مختلف را می توان با مراجعه به نمایندگی لوله پلی اتیلن در بعضی از شهرها که وجود دارد بدست آورد. جستجو در سایت یا وب سایت ها یا تماس با تولیدکننده لوله پلی اتیلن راه دیگر است.

فروش عمده لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای توسط مراکز فروش

فروش عمده لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای توسط مراکز فروشکارخانه لوله پلی اتیلن کشاورزی تولید کننده انواع لوله های کشاورزی است و از لوله پلی اتیلن در ابیاری قطره ای استفاده می شود. و میتوان آن را در مراکز فروش کارخانه یا نمایندگی های ان در بعضی از شهرها یا عمده فروش ها تهیه کرد.

لوله های پلی اتیلن بیشترین مصرف را در ابیاری تحت فشار دارد که این لوله ها جز بهترین و مقاوم ترین لوله هاست این لوله ها قطره چکانی هستند که اب را پای درختان جریان میدهد این لوله ها در کلاف های ۴۰۰تا ۵۰۰متری ودر وزن ۵/۱٠تا۲۱ کیلو گرمی است سایز این لوله ها در حدود ۱۶میلی متر است و توان باری ان ۴اتمسفر است.

لوله ابیاری قطره ای به دو صورت درجه ۱و۲است که درجه یک ان بسیار با کیفیت است این لوله ها دارای انعطاف پذیری خوبی است امکان خمیدگی،شکنندگی،خرد شدگی،در ان نیست در مقابل پرتو مادون قرمز و ماورای بنفش،مقاومت بالایی دارد.

قیمت لوله ی پلی اتیلن ابیاری قطره ای به عواملی مانند برند و کشور سازنده ان و ضخامت میزان تحمل بار،نشان استاندارد و غیره بستگی دارد لوله پلی اتیلن ابیاری قطره ای مقاومت در برابر سرمای منفی۲۰درجه سانتی گراد را دارد که در مناطق سردسیر باید لوله ها را از اب تخلیه کرد تا دچار یخ زدگی نشوند در زمان خرید تمام محصولات پلی اتیلنی از جمله لوله پلی اتیلنی ابیاری قطره ای باید به برخی از موارد توجه کرد از جمله در خواست گواهینامه و استانداردها از تولید کننده، قیمت لوله پلی اتیلن ابیاری قطره ای با وزن ان و مقدار تحمل بار ان رابطه دارد و هر چه مقدار تحمل بار فشار ان بالاتر باشد قیمت هم بالاتر میرود و لوله ای که دارای مشخصات بالا در تولید نباشد لوله پلی اتیلن غیر استاندارد است که هنگام استفاده در کشاورزی باعث خسارت هدر رفتن اب و طول عمر کوتاه لوله میشود که این خود باعث ایجاد هزینه اضافه ای برای مصرف کننده میشود

مشخصات لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری در بازار

مشخصات لوله پلی اتیلن 16 میلیمتری در بازار لوله پلی اتیلن ۱۶میلیمتری عمدتابه عنوان لوله فرعی در ابیاری و انتقال اب در کشاورزی و ابیاری باغ ها و گلخانه ها استفاده میشود این لوله ها را می توان به انواع دریچه ودرپیر های موجود در بازار نصب کرد و سازگاری ۱۰۰درصد با تمام اتصالات استاندارد دارد.

کاربرد لوله پلی اتیلن ۱۶میلیمتری را میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

ابیاری قطره ای و معمولی،ابیاری بارانی وابیاری سنتر پیوت،لینیرورول لاین،ابیاری تحت فشار. روش اتصال این لوله ها درکشاورزی و باغ ها به وسیله  اتصالات پیچی و روش جوش لب به لب است مزایای لوله پلی اتیلن ۱۶میلیمتری شامل موارد زیر است:

مقرون به صرفه بودن، مقاوم دربرابر پرتو ماورا بنفش، اسید و مواد شیمیایی کشاورزی است بهترین انتخاب برای کشت های فصلی است قابلیت نصب در عمق و سطح خاک دارد و دیگری مزیت وزن سبک ان است لوله های پلی اتیلن در فشارهای ۱۰،۱۲/۵،۱۶،بار به صورت کلاف است در فشارهای باقی مانده به صورت شاخصه های ۱۲متری تولید میشود

کارخانه لوله پلی اتیلن کشاورزی استاندارد در تهران

کارخانه لوله پلی اتیلن کشاورزی استاندارد در تهران کارخانه لوله پلی اتیلن کشاورزی تهران به تولید انواع لوله هایی که در زهکشی و ابیاری کشاورزی کاربرد دارد، می پردازد. این محصولات که از جنس گرانول است و در مراکز فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی دماوند،لوله پلی اتیلن کشاورزی رباط کریم،لوله و پلی اتیلن کشاورزی وجود دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید