قیمت انواع لوله پلی اتیلن | فروش آن با مناسب ترین قیمت در بازار

قیمت انواع لوله پلی اتیلن با جستجو در اینترنت و مراجعه به سایت یا وب سایت ها امکان پذیر است و مشخصات لوله پلی اتیلن شامل استاندارد بودن یا غیر استاندارد،چه نوع گریدی (A,B,C) و… می باشد. لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن با گرید تجاری PE80 و PE100 ساخته و به دو دسته لوله های تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند.

لوله های پلی اتیلن تک جداره بیشتر برای انتقال آب و زهکشی در کشاورزی، محافظت از کابل های برق و مخابرات و … به کار می روند و لوله های پلی اتیلن دوجداره در بازار با نام لوله کاروگیت و لوله اسپیرال شناخته می شوند و بیشتر برای شبکه های کوچک و بزرگ انتقال آب و فاضلاب کاربرد دارند.

به طور کلی لوله های پلی اتیلن در شاخه های ۶ و ۱۲ متری و در کلاف های ۱۰۰ متری با قطرهای مختلف تولید می شوند. نکته حایز اهمیت در مورد سایز لوله های پلی اتیلن و کاربری آن ها این است که با افزایش قطر خارجی لوله، میزان دبی سیال خروجی از لوله نیز افزایش می یابد؛ به طور مثال، لوله پلی اتیلن هایی با قطر خروجی ۱۶۰ میلی متر، دبی خروجی ۳۰ لیتر در ثانیه و لوله پلی اتیلن با قطر خارجی ۲۵۰ میلی متر، دبی خروجی ۷۳ لیتر در ثانیه را دارد.

قیمت انواع لوله پلی اتیلن و وزن آن رابطه مستقیم با فشار کاری آن لوله دارد , هرچه این فشار بالاتر باشد وزن و قیمت لوله بالاتر می رود.در خرید این محصول و اتصالات پلی اتیلن , مواد اولیه مصرفی , تجهیزات کارخانه تولید کننده , اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد. لوله پلی اتیلن به دو دسته لوله های تک جداره و دوجداره تقسیم بندی می شوند. 

hdr

لیست قیمت لوله پلی اتیلن مرغوب ایرانی

به طور کلی برای آگاهی یافتن از قیمت انواع پلی اتیلن مراجعه به سایت ها و یا تماس با شرکت های تولید کننده است.  قیمت انواع لوله پلی اتیلن به نسبت خالص بودن  مواد اولیه استفاده شده در آن متفاوت است. مواد اولیه رایج مهم لوله های پلی اتیلن pe80 و pe100 می باشد که میزان استفاده از آن ها  قیمت لوله پلی اتیلن را تعیین می کند. قیمت لوله پلی اتیلن مرغوب ایرانی  در بازار از میزان تفاوت بالایی برخوردار نیست.لوله های پلی اتیلن از موادی مانند کامپوند و گرانول تولید میشوند. با توجه به نوع ترکیبات و شرکت های تولید کننده قیمت لوله پلی اتیلن گازی هر کیلو ۳۰۰۰ تومان تا ۸۰۰۰ تومان در بازار متفاوت  هستند. قیمت لوله پلی اتیلن ۲۰ در بازار حدود ۲۱ هزار تومن می باشد. قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳ حدود ۸۲ هزار تومن بوده وقیمت لوله پلی اتیلن ۷۵ حدود ۱۱۲ هزار تومن است .قیمت لوله پلی اتیلن درجه دو را نمی توان همانند قیمت لوله پلی اتیلن درجه یک برآورد کرد، زیرا تولید این لوله‌ها که تحت نام لوله پلی اتیلن درجه دو بفروش میرسد هیچ گونه قانون و نظارتی در تولید نیست و از مواد ضایعاتی ساخته میشود .لیست قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری آبیاری قطره ای استاندارد از متری ۸۰۰ تومان در سال ۱۳۹۸  به متری ۲۰۰۰ تومان از نوع درجه ۱در سال ۱۴۰۰ رسیده و قیمت این لوله در این روزها بستگی به دستخوش تغییرات و تغییرات  قیمت ارز  و قیمت بورس است.

تولید بهترین نوع لوله پلی اتیلن در ایران

hdr

بهترین برند لوله پلی اتیلن، لوله پلی اتیلنی است که  تمام فرایند تولید لوله واطلاعات کامل را داشته باشد و همچنین از مواد اولیه استفاده شده در آن نیز اطمینان کامل داشته باشید . بهترین مارک لوله پلی اتیلن باید یکسری مشخصات داشته باشد. لوله حتما باید دارای نشان استاندارد باشد و تولید کننده لوله پلی اتیلن لوله را بر اساس استاندارد INSO 14427-2 تولید کرده باشد . همچنین روی لوله اطلاعاتی مانند تاریخ تولید لوله به صورت کامل درج شده باشد و همچنین  اطلاعات دیگر  لوله  هم  به صورت کاملا مشخص و واضح و قابل رویت باشد و استفاده از دستگاهای روز دنیا برای تولید استفاده از مواد اولیه نو و درجه یک است .

فروش لوله پلی اتیلن با مناسب ترین قیمت

قیمت انواع لوله پلی اتیلن با مناسب ترین قیمت را می توان در فروشگاهای اینترنتی که فروش آنلاین انجام می دهند تهیه کرد و بهترین راه هم خرید از خود کارخانه است که محصول را بدون واسطه خرید کنیم با کیفیت و قیمت مناسب. که قیمت ها به دلیل نوسانات بازار ، قیمت مواد اولیه روز به روز تغییر می کند. نتیجه این نوسانات باعث می شود قیمت انواع لوله پلی اتیلن در هر متر افزایش یا کاهش داشته باشد. هر چه حجم سفارش خریداران بیشتر باشد قیمت لوله پلی اتیلن مناسب تر می شود و با مراجعه به سایت و مشاهده انواع قیمت ها می توانیم قیمت ها را مقایسه کنیم و با توجه به کیفیت های مختلف محصولی با قیمت مناسب و کیفیت خوب انتخاب کنیم

بزرگترین بازار لوله پلی اتیلن در تهران

بزرگترین بازار لوله پلی اتیلن در تهران را می توان با مراجعه به اینترنت پیدا کنیم، در این بازار می توان انواع لوله پلی اتیلن را با قیمت ها و کیفیت های متفاوت یافت وقیمت وکیفیت ها را مقایسه کنیم تا بتوانیم یک محصول با قیمت مناسب و کیفیت خوب خرید کنیم و بیشتر تولید کنندگان لوله پلی اتیلن تولیدی خود را در این بازار به فروش می گذارند و بیشتر تولید کنندگان دارای نمایندگی های در تهران هستند تا بتوان محصول خود را در بازار که دسترسی کامل به انواع بابری دارند به تمام کشور بفرستند.