فروش لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای | بزرگترین تولیدکننده آن در ایران

لوله پلی اتیلن قطره ای یکی از بهترین و مناسب ترین لوله جهت آبیاری قطره ای به شمار می رود که آب در این لوله ها با فشار بسیار پایین و به صورت قطره در کنار گیاهان به جریان می افتد.این لوله ها با کلاف هایی بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ متر مربع و وزن ۱۰.۵ تا ۲۱ کیلوگرم تولید می شود. همچنین سایز لوله های آبیاری قطره ای متنوع است و اغلب طول لوله آبیاری قطره ای ۱۶ میلیمتر می باشد.  لوله پلی اتیلن انواع و اقسام مختلفی دارد که قیمت های آن  با یکدیگر متفاوت می باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با نحوه خرید لوله های پلی اتیلن و مراکز فروش لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای آشنا کرده و اطلاعات مفیدی در اختیار شما بگذاریم، پس برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را دنبال نمایید.

فروش لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای | بزرگترین تولیدکننده آن در ایران

شرکت های لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای و کشاورزی در ایران

شرکت های لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای و کشاورزی در ایرانشرکت های مختلفی در سطح کشور مسئول تولید لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای می باشند که بعد از تولید لوله در این شرکت ها توسط نمایندگی های مختلف در سطح کشور به مردم عرضه می شود. یکی از مهم ترین مشکلاتی که افراد در هنگام خرید این لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای مواجه میشوند ندانستن قیمت روز لوله و بهترین برند تولید کننده آن است به همین دلیل به این افراد پیشنهاد می کنیم که در هنگام خرید لوله پلی اتیلن ابتدا مراکز فروش لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای مختلف را بررسی کنند و  سپس از مرکزی که ارائه کننده محصولات با کیفیت و دارای گواهینامه و استاندازدها می باشند لوله پلی اتیلن مورد نظر خود را خریداری نمایند.

 

مشخصات انواع لوله آبیاری قطره ای در سایزهای مختلف

مشخصات انواع لوله آبیاری قطره ای در سایزهای مختلفلوله پلی اتیلن انواع مختلفی دارد و با نام های متفاوتی نامگذاری می شود. لوله پلی اتیلن های مختلف با مواد مختلفی تشکیل شده است و می توان به طور کلی گفت آن دسته از لوله های پلی اتیلن که سایز آن از ۱۶ میلی متر پایین تر است از مواد پلی اتیلن نرم و آن دسته از لوله های پلی اتیلن که سایز آن از ۱۶ میلی متر بیشتر است از مواد پلی اتیلن سخت تشکیل شده می باشد. بهتر است بدانید بیشتری لوله اتیلنی که جهت آبیاری قطره ای استفاده می شود لوله پلی اتیلن ۱۶ میلی متر است که قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری نسبت به قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتری و یا سایر لوله های دیگر مناسب تر و کاربرد آن نیز بیشتر می باشد.

بهترین لوله های پلی اتیلن آبیاری کشاورزی در بازار

بهترین لوله های پلی اتیلن آبیاری کشاورزی در بازار اگر قصد خرید لوله های پلی اتیلن جهت آبیاری مزارع و باغ های خود را دارید بهتر است در ابتدا لوله مورد نظر را انتخاب کنید و بعد از بررسی و کسب اطلاعات مختلف از برندهای مختلف تولید کننده آن گزینه مناسب آن را خریداری نمایید. بهترین لوله های پلی اتیلن آبیاری کشاورزی در بازار لوله هایی هستند که شما از نحوه تولید آن و مواد تشکیل دهنده آن بتوانید مطلع شوید و از بالا بودن کیفیت مواد آن اطمینان حاصل پیدا کنید. همچنین علاوه بر موارد نامبرد شده برروی بهترین لوله های پلی اتیلن نشان استاندارد، تاریخ تولید و مشخصات کامل لوله نیز درج شده است که شما لازم است در هنگام خرید لوله به آن توجه نمایید. ممکن است با خواندن این مطالب این سوال نیز در ذهن شما ایجاد شود که قیمت هر متر آبیاری قطره ای چقدر است و براساس چه عواملی تعیین می شود؟ پاسخ به این سوال این است که قیمت آبیاری هر مترمربع براساس عواملی مانند شیب زمین، کیفیت زمین و… مشخص می شود و شما لازم است با توجه به زمانی که قصد آبیاری کردن زمین را دارید این قیمت را بدست آورید چون اخیرا به دلیل نابسمانی های موجود در بازار نرخ ارز متغییر است و به همین دلیل نمی توان قیمت ثابتی را برای آن مشخص نماییم.

فروش عمده لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای توسط مراکز فروش

فروش عمده لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای توسط مراکز فروشیکی از بهترین راه های خرید ارزان لوله پلی اتیلن جهت آبیاری قطره ای خرید از مراکز عمده فروش لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای می باشد. در این مراکز لوله های مختلف و اتصالات آبیاری مختلفی وجود دارد که قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است. به طور کلی می توان گفت لیست قیمت اتصالات آبیاری قطره ای و لیست قیمت لوله پلی اتیلن ۱۶ میلیمتری و سایر لوله ها بر اساس عوامل مختلفی مانندبرند تولید کننده، سایز آن و کیفیت هر محصول مشخص می شود. لازم به ذکر است بدانید علاوه بر لوله های تولید شده در داخل کشور لوله های مختلفی از خارج از کشور نیز به داخل ایران وارد می شود که قیمت این لوله ها نیز با نوع داخلی آن فرق می کند و معمولا لوله های داخلی به دلیل کیفیت بالا و قیمت مناسب به دلیل نپرداختن عوارض گمرگی نسبت به لوله های خارجی بسیار مناسب تر می باشند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید