انواع لوله پی وی سی

صادرات انواع لوله پی وی سی درجه یک

امروزه انواع لوله پی وی سی در بازار کشور به فروش می رسد به نحوی که این محصول با درجه کیفی مختلف یک محصول صادراتی در بازار ایران به حساب می اید و ایران از صادرات این محصولات در امد زایی می کند.
لوله‌های (polyvinyl chloride) ( uPVC ) از ترکیب پلاستیک و vinyl ساخته شده‌اند .این لوله‌ها مقاوم هستند ، به سختی آسیب می‌بینند و دوام می‌آورند . آن‌ها زنگ نمی‌زنند ، فاسد نمی‌شوند.
به دلیل توانایی لوله uPVC برای مقاومت در برابر حرکات شدید و یاخم نشدن ، به طور فزاینده‌ای در مناطق زلزله‌خیز مورد استفاده قرار می‌گیرد . این لوله ها می‌تواند بدون تجربه هیچ گونه آسیبی در برابر لرزش سخت زمین مقاومت کند . سطح صاف لوله نیز مقاوم به آلودگی باکتریایی مانند E.coli است .
پلی وینیل کلرید، که بیشتر به نام “PVC” شناخته می شود، یک ماده بسیار سبک و سبک است که برای ساخت بسیاری از اقلام رایج از اقلام کوچک، مورد استفاده قرار می گیرد.

انواع لوله پی وی سی

کاربردهای پی وی سی

روزانه از این محصول در صنایع مختلف استفاده فروانی می شود برخی از کاربرد های این محصولات عبارت اند از:

  • عایق الکتریکی مخازن غول پیکر
  • لوله ها در انواع مختلف
  • لوله های مکش،
  • لوله مجرای، و انواع لوله های مختلف

انواع لوله پی وی سی

کاربردلوله های پی وی سی

لوله PVC و یا لوله PVC زیر سطحی به اشکال مختلفی در مجرای مدفون از جمله سیم‌های اتصال الکتریکی ، زه‌کشی و لوله‌کشی به کار می‌رود . آن‌ها در کیفیت‌های مختلف و برای اهداف مختلف ساخته می‌شوند ؛ آن‌ها همچنین مقاوم در برابر گرما ، ضد آب و هوا ، بسیار بادوام و در زنگ زدن مقاوم هستند .لوله PVC برای کاربردهای دائمی از قبیل تامین آب مورد نیاز است و مورد استفاده است . لازم به ذکر است که آشکارساز لوله PVC خوب قادر به مکان‌یابی تمام انواع مختلف لوله PVC خواهد بود . یعنی می توان به راحتی مکان لوله دفن شده را پیدا نمود.
لوله های روباز PVC به طور کلی برای اجرای برق، تامین آب، زهکشی و خطوط فاضلاب استفاده می شود.لوله‌های ستون PVC از بهترین مواد ساخته می‌شوند و پلاستیک را با PVC ترکیب می‌کنند . لوله به‌دست‌آمده در هر دو طرف داخلی و خارجی صاف است و باعث می‌شود که این لوله ها نسبت به آلودگی از باکتری مقاوم باشند .به همین در دلیل در صنایع انتقال اب از این لوله ها استفاده می کنند.

انواع لوله پی وی سی

صادرات انواع لوله پی وی سی درجه یک

این محصولا با توجه به کاربردی که در صنایع مختفل دارند بسیار صادراتی اند به نحوه ایی که کشور عزیزمان ایران جز بزرگترین صادر کنندگان این لوله درجه یک در منطقه است.
امروز شرکت های داخلی علاوه بر تامین نیاز های داخلی نیازهای بازار خارجی را نیز بر طرف می کنند.