خرید لوله کشاورزی | بزرگترین کارخانه آن در ایران

همیشه برای کشاورزان سوال پیش می آید بهترین جایی که میتوانند خرید لوله کشاورزی خود را کنند کجاست؟ یا شاید این سوال به ذهنشان برسد بزرگترین کارخانه آن در ایران کدام است؟

لوله کشاورزی در آبیاری قطره در حوضچه های آب و دیگر مصارف آبیاری به کار میروند لذا انتخاب  و خرید یک لوله با کیفیت که بتواند پاسخگوی نیاز شما باشد و عمر مفید به صرفه ای داشته باشد نیز خیلی اهمیت دارد. برای این منظور میخواهیم کمی در باره ی این خرید و انتخاب با شما صحبت کنیم تا بدانید چگونه و با چه کیفیتی بخرید که ضرر نکنید.     

فروش لوله پلی اتیلن کشاورزی با بهترین کیفیت

لوله های پلی اتیلن به صورت کلاف یا حلقه و شاخه ای به فروش میرسند. برای سایز های زیر۱۲۵ میلی متری به صورت حلقه ای و برای سایز های بالای ۱۲۵ میلی متری به صورت شاخه های ۶ و ۱۲ متری عرضه می شوند.

لوله باغبانی از جنس های مختلف از جمله پلاستیکی و چدنی و پلی اتیلن و… کاربرد دارند که لوله های پلی اتیلن محبوبیت بیشتری در آن ها دارند و از جمله دلایل محبوبیت آن ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • قیمت لوله پلی اتیلن نسبت به قیمت لوله چدنی یا قیمت لوله هیدروفیکس مناسب تر است.
  • قیمت لوله نایلونی ابیاری با اینکه نسبت به قیمت لوله پلی اتیلن جوشی پایین تر است اما مقاومت کمتری در برابر نور خورشد دارد.

در کل میتوان گفت در خرید لوله کشاورزی، لوله های پلی اتیلن صرفه اقتصادی بیشتری برای خرید دارند چرا که علاوه بر قیمت مناسب عمر مفیدتری نیز دارند.

قیمت خرید لوله های کشاورزی در بازار

فروش لوله باغبانی و لوله کشاورزی دست دوم در قیمت ها و کیفیت های متنوع در بازار محصولات کشاورزی موجود است ولی ما قصد داریم عوامل موثر بر لیست قیمت برای نمونه در اختیار شما قرار دهیم که قیمت های ما را با دیگر فروشگاه های موجود در این زمینه مقایسه نمایید.

موارد تاثیر گذار بر لیست قیمت لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای :

  • نوع مواد ( PE63 , PE80 ,PE100 )
  • گرید لوله
  • اتمسفر لوله پلی اتیلن
  • سایز لوله
  • مقدار بار لوله
  • متراژ مورد نظر

باید خدمتتان عرض کنم لوله آبیاری قطره ای در دو ضخامت ۱/۲ و ۱/۴ میلی متری موجود است که در کلاف های ۴۰۰ متری به فروش میرسد.

بزرگترین کارخانه تولید انواع لوله کشاورزی در ایران

اگر کشاورز هستید و به دنبال خرید لوله های مخصوص کشاورزان هستید تا به حال به سوالاتی برخورده اید که نمیدانید جوابش را از کجا پیدا کنید. سوالاتی مانند اینکه بهترین کارخانه های پلی اتیلن و بزرگترین آنها در ایران کدامند؟ خرید لوله کشاورزی با کیفیت مرغوب را با کدام برند و از محصولات کدام کارخانه باید تهیه کنیم؟ ما جواب اینها را به شما خواهیم داد ولی ابتدا با ما در فرآیند تولید همراه باشد تا متوجه شوید چه میشود که یک کارخانه بزرگترین و بهترین میشود.

در هنگام تهیه مواد از پتروشیمی باید در انتخاب مواد دقت لازم به عمل آورد و چس از آن مواد آزمایش و گرید بندی میشوند که مرغوب ترین آن ها از نوع گرید A می باشد. پس از مشخص شدن گرید آن ها را تحویل خط تولید می دهندو در طی مراحل تولید مواد با ۲۲۰ درجه سانتی گراد حرارت می بینند که میزان حرارت دریافتی و مدت زمانش در کیفیت محصول موثر می باشد.

پس از حرارت در قالب ها ریخته می شوند که در صورتی که قالب ها مرغوب نباشند در شکل گیری لوله تأثیر منفی خواهند داشت و در آخر آبی برروی لوله ها اسپری می شود که باعث میشود حالت اصلی خود را بگیرند. قطعا در صورت برووز کوچکترین اختلالی در فرآیند تولید لوله پلی اتیلن باعث می شود از کیفیت کالا کاسته شود پس یک کارخانه برای بهترین و بزرگترین بودن باید دارای دستگاه های مجهز و متخصصان حرفه ای باشد که کارخانه گلپاپلیمر با جمع آوری متخصصان زبده ی این رشته و تجهیز کارخانه به پیشرفته ترین دستگاه های مجود در بازار توانسته یکی از بزرگترین کارخانه های ایران در حوزه تولید انواع لوله پلی اتیلن از جمله انواع لوله های کشاورزی باشد.

خرید لوله کشاورزی ارزان قیمت

قطعا شما با خرید لوله کشاورزی بصورت اینترنتی و مستقیم از خود کارخانه با حذف واسطه ها میتواند لوله های کشاورزی را با ارزان ترین قیمت ممکن تهیه کنید. پس درنگ نکرده و با ما در تماس باشید تا شما را در خرید بهتر یاری نماییم.