خرید لوله پلی اتیلن در مشهد | بزرگترین کارخانه تولید آن در ایران

در سال های اخیر استفاده از انواع جدید لوله ها به نام لوله های  پلی اتیلن برای مصارف گوناگونی مانند خطوط لوله های شهری، دریایی، صنعتی، حفاری و کشاورزی، رایج شده است و در واقع این لوله ها جایگزین لوله های فولادی و دیگر لوله هایی که در گذشته به کار می رفتند شده است. از مزایای این لوله ها نسبت به لوله های استفاده شده در گذشته می توان به قیمت کمتر آن ها و عدم خوردگی و نیاز به پوشش و حفاظت از زنگ زدگی اشاره نمود. مواد اولیه ی این نوع لوله ها در جهان با گرید های مختلفی

از جمله PE 100 ، PE 80 و همچنین PE 120 تولید می شود ولی در کشور ما تاکنون تولید دو نوع اول نام برده شده، انجام شده است. تعداد زیادی شرکت پلی اتیلن در خراسان فعالیت دارند. شرکت خوشنام خراسان یکی از این شرکت ها می باشد که با سابقه ای نسبتا طولانی توانسته است نام خود را به عنوان یکی از برند های معروف در این زمینه مطرح کند. این کارخانه تنها تولید کننده ی لوله های پلی اتیلن تک جداره تا سایز ۸۰۰ میلیمتر در شرق و شمال شرق کشور و یکی از بزرگترین کارخانه های تولید این محصولات در ایران به شمار می رود. برای خرید لوله پلی اتیلن در مشهد می توان به این کارخانه یا نمایندگی های آن مراجعه نمود.

خرید لوله پلی اتیلن در مشهد | بزرگترین کارخانه تولید آن در ایران

لیست قیمت لوله پلی اتیلن در مشهد

لیست قیمت لوله پلی اتیلن در مشهدمتقاضیان خرید لوله های پلی اتیلن در مشهد برای آگاهی از قیمت لوله های پلی اتیلن تولیدی کارخانه های این شهر، می توانند به صورت حضوری به آن ها مراجعه نمایند. علاوه بر این، به دلیل اینکه اکثر کارخانه های تولید پلی اتیلن دارای نمایندگی هایی در شهر های مختلف می باشند، امکان اطلاع از لیست قیمت لوله های پلی اتیلن مشهد و همچنین سایر شهر های تولید کننده پلی اتیلن، در سراسر کشور وجود دارد. همچنین از طریق وب سایت های اینترنتی نیز  می توان لیست قیمت ها را مشاهده ثبت سفارش خرید انجام داد. در جدول زیر، قیمت لوله پلی اتیلن PE80 و PE100 در دو سایز و گرید مختلف بر اساس واحد یک متر آورده شده است:

قیمت لوله ۶۳ پلی اتیلن گرید A و ۴ اتمسفر و  PE80 ۶,۰۰۰ تومان
قیمت لوله ۱۱۰پلی اتیلن گرید A و ۴ اتمسفر و PE100 ۱۴,۰۰۰ تومان

بازار لوله های پلی اتیلن در تهران

بازار لوله های پلی اتیلن در تهران اکثر کارخانه های تولید لوله ی پلی اتیلن دارای نمایندگی اختصاصی در شهر تهران می باشند. همچنین تولید پلی اتیلن در این شهر توسط کارخانه ها با برندهای مختلف انجام می پذیرد. پلی اتیلن تهران، یکی از مراکز تولید و عرضه ی انواع لوله ، شیرآلات و اتصالات پلی اتیلن و پلی پروپیلن در کشور می باشد.

بازار لوله های پلی اتیلن به دلیل کاربردها و مزایایی زیادی که این لوله ها نسبت به دیگر موارد مشابه دارند، بسیار پر رونق می باشد و تعداد شرکت های تولید کننده لوله پلی اتیلن و همچنین تعداد فروشگاه لوله و اتصالات در شهرهای مختلف در حال افزایش است.

فروش لوله های پلی اتیلن توسط مراکز فروش

فروش لوله های پلی اتیلن توسط مراکز فروشتوزیع و فروش لوله پلی اتیلن توسط مراکز بسیاری در سراسر کشور انجام می گیرد. قیمت های هر مرکز و کارخانه ، بر اساس کیفیت و شناخته شدن برند محصول در بازار ممکن است تفاوت هایی داشته باشد.

خریداران لوله های پلی اتیلن، این محصول را با اهداف مختلف خریداری می کنند. از جمله کاربردهای اساسی و عمده برای خرید لوله های پلی اتیلن می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • اتصال فاضلاب های شهری و منازل 
  • آبیاری گیاهان 
  • آبیاری باغ ها و باغچه ها
  • انتقال آب شرب شهری
  • انتقال گاز

صادرات لوله پلی اتیلن باکیفیت در ایران

صادرات لوله پلی اتیلن باکیفیت در ایران کارخانه های تولید لوله های پلی اتیلن در کشور با رعایت استاندارد های لازم جهانی و بهره گیری از علوم و فناوری های جدید توانسته اند در زمینه صادرات لوله های  با کیفیت نیز فعالیت داشته باشند.

صادرات لوله های پلی اتیلن ایرانی به کشورهایی از جمله ترکمنستان، عراق، تاجیکستان و افغانستان انجام می شود و با حمایت های بیشتر سازمان های مرتبط، امکان افزایش صادرات و درآمد زایی از این طریق نیز وجود دارد

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید