خرید عمده اتصالات پلی اتیلن | بهترین صادرکننده آن در کشور

خرید عمده اتصالات پلی اتیلن و لوله پلیمری و استفاده آن در اتصالات فاضلاب شهری ومنازل،آبیاری درختان شهری،انتقال آب شهری ،گاز و غیره بسیارحائز اهمیت است. لوله های قدیمی با صرفه نبودند زود از بین میرفتند عمر انها کم بود ولی لوله های پلیمری ۱۰۰ سال سالم زیر خاک میماند بسیار مقاوم است زدگی یا زنگ خوردگی ندارند و از نظر بهداشت و سلامت سالم تر است و با صرفه و کم هزینه است. خرید عمده اتصالات پلی اتیلن نیز بیشتر از کارخانجات ویا فروشگاه های بزرگ لوله و اتصالات انجام می شود.

مرکز خرید عمده اتصالات لوله پلی اتیلن

در مراکز استان ها فروشگاه های بزرگ عمده فروشی لوله پلی اتیلن و اتصالات آن وجود دارد که لوله و اتصالات تولیدی کارخانجات را بدون واسطه به قیمت مناسب به فروش میرسانند و کار عرضه و توزیع این لوله ها را به دیگر شهر های استان بر عهده دارند. برای خرید عمده اتصالات پلی اتیلن و لوله هامی توان به این مراکز مراجعه کرد و کارخانه تولید لوله و اتصالات در بیشتر شهر های ایران وجود دارد که تولیدات خود را به صورت عمده عرضه میکنند . همچنین مشتریان عزیز می توانند جهت خرید عمده اتصالات پلی اتیلن بدون واسطه بصورت آنلاین با ما تماس بگیرند وبه صورت حضوری به کارخانه مراجعه نمایند.

قیمت اتصالات پلی اتیلن با کیفیت

محاسبه قیمت لوله پلی اتیلن برحسب کیفیت و درجه آن و برند فرق دارد و قیمت لوله پلی اتیلن فاضلابی نیز براساس درجه و شماره فرق دارد و قیمت اتصالات پلی اتیلن پیچیده ومشکل است به دلیل متنوع بودن در مدل دارای قیمت مختلف است فاکتورهای تاثیر گذار بر قیمت لوله ها در قیمت اتصالات ان تاثیر دارد و قیمت اتصالات در لوله تاثیر دارد اکثر خرابی های لوله مشکل در اتصالات ان است لیست قیمت اتصالات شامل قیمت این موارد است ۱. قیمت اتصالات سفارشی و ماینری ۲. قیمت اتصالات فیدران  ۳.قیمت اتصالات کاروگیت دو جداره ۴. قیمت اتصالات پیچی ۵. قیمت اتصالات فاضلابی 

چند نمونه قیمت لوله شامل موارد زیل می باشد اما بدلیل نوسان قیمت ها جهت اسعلام قیمت بروز با ما تماس بگیرید

قیمت لوله پلی اتیلن ۶۳ متری ۸۰۰۰ تومان

قیمت لوله پلی اتیلن ۱۱۰ متری ۲۷۰۰۰ تومان

قیمت لوله  ۱۶۰ پلی اتیلن متری ۵۶۰۰۰ تومان

تولید کننده اتصالات لوله پلی اتیلن در ایران

صادرات لوله واتصالات پلی اتیلن یکی از مهم ترین وپر تقاضا ترین محصولات لوله واتصالات است که صادرات ان به کشورهای عراق، ترکیه، قطر، گرجستان، ارمنستان، ترکمنستان، کویت، عمان، افغانستان، پاکستان، قبرس و سوریه صورت می گیرد امروزه با پیشرفت صنعت وتکنولوژی لوله های پلی اتیلن باقطربیش از دو هزار میلیمتر برای اولین بار در جهان در ایران تولید می شود بیشتر مصرف این محصول در کشور در دستگاه ها ی دولتی مانند وزارت جهاد کشاورزی نبروی اب و فاضلاب نیروی گاز و غیره استفاده می شود.    کارخانه پلی تهران تولید کننده انواع لوله واتصالات مطابق با استاندارد های بین المللی(ایران المان امریکا) با استفاده از پیشرفته ترین و جدید ترین دستگاه تولید روز دنیا از سایز۶تا۳۶۰ میلیمتر در رده های فشاری ۲.۵ تا۴۰ اتمسفر جهت مصارف: خط توزیع وانتقال پر فشار اب ( اتصالات پلی اتیلن آبرسانی ) و فاضلاب شهری و صنعتی به سیستم ابیاری تحت فشار بارانی وقطره ای خطوط انتقال گاز خطوط محافظ کابل و فیبر نوری ومخابراتی سیالات صنعتی ودیگر کاربرد های مرتبط در انواع مواد اولیه با گزیده های زیر :

PE40

PE80

PE100

بزرگترین بازار لوله پلی اتیلن در تهران

بازار لوله و اتصالات از بزرگترین شریان های اقتصادی کشور است فروشگاه گالواپایپ بورس پخش عمده لوله واتصالات خرید لوله واتصالات در شاداباد تهران واقع است بزرگترین عمده فروشی انواع لوله واتصالات فولادی و پلاستیکی است.همچنین شما می توانید با تماس با مجموعه ما جهت خرید عمده اتصالات پلی اتیلن تماس بگیرید.

مرکز خرید لوله و اتصالات پلی اتیلن پلی اب صفا تهران با تکیه بر سالها دانش و تجربه در تولید وفروش انواع لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن جوشی و غیره کرج جاده سهیلیه

بهترین صادر کننده پلی اتیلن و اتصالات ان در کشور

لوله ها یکی از اتصالات مهم برای انتقال آب، برق، گاز، نفت و غیره می باشد که صادرات آن مهم است.عراق یکی از بهترین بازار صادرات این محصول است که امکان صادرات این محصول را به چین فراهم می کند مهم ترین تقسیم پلی اتیلن براساس چگالی  که با شاخص جریان است ماده اولیه پلی اتیلن از نفت خام می باشد که در صنایع لاستیک پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد یکی از تقسیم بندی های پلی اتیلن شامل:            

۱. پلی اتیلن با چگالی بالا ۲. با چگالی پایین ۳. پلی اتیلن سبک خطی ۴. خیلی سبک ۵. پلی اتیلن با اتصالات عرضی ۶. کوپلیمر های اتین وینیل استر.   هر یک از این موارد کاربردتولیدی خاصی دارد  مثلا پلی اتیلن با چگالی بالا برای تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات تولید ظرف پلاستیکی و ظروف نگهداری مواد غذایی لوازم پلاستیکی در اشپز خانه وصنایع غذایی و کیسه های پلاستیکی مورد استفاده قرار می گیرد