تولید لوله پلی اتیلن در مشهد | لیست مراکز فروش آن در ایران

لوله پلی اتیلن به روش اکستروژن تولید میشود. در داخل دستگاهی به نام اکسترودر مواد اولیه گرانول وارد میکنند و این مواد براثر حرارت در دستگاه ذوب می شوند. پس از آن مواد ذوب شده به وسیله میله مارپیچ به جلو برده میشود و سپس از دستگاه اکسترودر خارج و با اعمال فشار مناسب در تانک وکیوم و عبور از کالیبراتور لوله شکل داده می شود. ناگفته نماند خط تولید لوله پلی اتیلن و اتصالات پلی اتیلن در مشهد دارای پیشرفته ترین و جدیدترین تجهیزات مربوطه هستند. از سالیان گذشته تولید لوله پلی اتیلن در مشهد باتوجه به نیاز مبرم کشور به آبرسانی  شروع شده است. خط تولید لوله  پلی اتیلن در این نوع شرکتها شامل  ماشین آلات و قطعات مختلفی است که به ابتدا و انتهای خط تقسیم می شوند. لوله های پلی اتیلن را تا میتوان تا سایز۱۱۰ میلی متر ساخت که این موضوع در نحوه و کلیت  شیوه تولید تفاوتی ایجاد نمی کند. تنها تفاوت در  تولید لوله های ریز با لوله ای بزرگ نحوه خنک کاری لوله بعد از وکیوم تانک است.

تولید لوله پلی اتیلن در مشهد | لیست مراکز فروش آن در ایران

شرکت لوله پلی اتیلن در مشهد

شرکت لوله پلی اتیلن در مشهد مشهد دارای بزرگترین شرکت لوله پلی اتیلن در ایران است .شرکتهای مربوطه در این شهر  تجارب زیادی در زمینه تولید و اجرای طرح و پروژه های آبیاری قطره ای و بارانی دارند. از این رو برای گسترش فعالیتهای خود شروع به تاسیس کارخانه لوله پلی اتیلن در این شهر و دیگر شهرهای بزرگ از جمله تهران کرده اند. انوع کارخانجات تولید این نوع لوله را می توان در شهرک های صنعتی این شهر یافت که در زمینه هایی همچون آبیاری تحت فشار و فاضلاب های شهری و صنعتی مشغول به فعالیت هستند.  از انواع لوله های تولید شده پلی اتیلن در این شرکت های تک جداره دو جداره می باشد که به اختصار ویژگی آن های به شرح ذیل است:

  • مقاومت بالا دربرابر خوردگی
  • محدوده دمای کاری وسیع
  • وزن سبک امکان جابه جایی راحت
  • هزینه پایین انتقال و نصب

صادرات لوله پلی اتیلن باکیفیت در ایران

صادرات لوله پلی اتیلن باکیفیت در ایران شرکت و کارخانجات تولید لوله پلی اتیلن در ایران و در شهرهای نظیر مشهد تهران کیش و … به دلیل تولید محصول با کیفیت در ایران  همواره مشتریان خوبی از سایر کشورهای دیگر دارند  و به نوعی در بازار لوله نقش اساسی را ایفا می کنند و بدین ترتیب لوله پلی اتیلن را به کشورهای نظیر عراق و ترکمنستان و همچین کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر میکنند. از این رو این نوع کارخانجات  همواره سعی می کنند محصولات  با کیفیت بالا و در بالاترین سطح استاندارد تولید و عرضه کنند و همچنین تجهیزات خود را به روز نگه می دارند. اگرچه صادرات این نوع محصولات باتوجه به رقبای قوی از جمله کشورهایی که توانایی استخراج نفت را دارند پیچیده و سخت است با اینحال با افزایش کیفیت و مدیریت مناسب این موضوع امکان پذیر شده است.

بزرگترین کارخانه لوله پلی اتیلن درجه یک در تهران

بزرگترین کارخانه لوله پلی اتیلن درجه یک در تهران

  • کارخانه گسترش پلاستیک یکی از بزرگترین کارخانجات  لوله پلی اتیلن درجه یک در تهران است که  با انتخاب انجمن تولیدکنندگان لوله پلی اتیلن در سال۱۳۹۶ یکی از برترین تولیدکنندگان این نوع محصول انتخاب شده است. کارخانه گسترش پلاستیک واقع در شهرک صنعتی شهریار است که از بهترین نوع تجهیزات استفاده می کند ناگفته نماند تمامی محصولات این کارخانه ارای پروانه استاندارد کشوری است. رسالت این شرکت در خدماتی همچون آبرسانی و گازر سانی در سطح منطقه خلاصه می شود.

فروش عمده لوله پلی اتیلن توسط مراکز فروش

فروش عمده لوله پلی اتیلن توسط مراکز فروشگروه های صنعتی مختلفی در کشور به فروش عمده لوله پلی اتیلن می پردازند. قیمت این محصولات بستگی به نوع  مواد و سایز آن دارد.  از پرکاربردترین سایزهای مورد استفاده در لوله پلی اتیلن میتوان به  63 میلیمتر اشاره کرد .قیمت لوله ۶۳ پلی اتیلن در شرکت های مختلف متفاوت است که می توان آن ها را به  راحتی از کارخانجات و شرکت های مدنظر استعلام نمود. قیمت لوله های پلی اتیلن در ایران بستگی به مرغوبیت و همچنین عرضه  فروشگاه لوله و اتصالات  و شرکتهای مربوطه دارد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید